Отзывы

Последние отзывы

Игорь Установили автоматические проветриватели Ventair Thermo на два металопластиковые окна - на кухне и в спальне.
Весь год они стояли в режиме максимального проветривания влажность в комнатах была на уровне 50-55% (до установки 70-80%).
Зимой  в режиме максимального проветривания около окна прохладно - поставили на средний режим и снова все ок.
Андрій Давно спостерігали конденсат на вікнах, але не придавали цьому значення. Після народження синочка дружина наполягла на вирішенні проблеми. Боялись появи плісняви на стінах. Маленькій дитині небезпечно дихати спорами грибка. Купили провітрювач Ventair Thermo. Отримав на руки уже на наступний день. Встановив сам. Детальна інструкція дуже допомогла. Пройшло 7 днів після встановлення – конденсату нема.
Світлана Купила провітрювач Titon Trimvent Select S13 Pack 1700EA білий
Хороший провітрювач, економ варіант. При тому легко встановлюється, чоловік встановив його з мінімальним набором інструментів.
Александр Очень полезный апгрейд, особенно в зимнюю пору!
Воздух на самом деле изменился и стал свежее. Теперь хоть есть чем дышать)
А установить оказалось проще чем кажется на первый взгляд
Оксана Оконные проветриватели очень помогли мне в решении таких неприятных и даже опасных для здоровья домочадцев проблем, как плесень и грибок в квартире. После установки проветривателей обо всех этих неудобствах и не вспоминаю. Заказывала товар на этом сайте и осталась очень довольной как качеством товара, так и обслуживанием.
Микола Була проблема конденсату на вікнах взимку, від чого на пластику постійно з'являлась пліснява. Відверто - дратувало. А регулярно відкривати вікно при сильних морозах не варіант, бо мерзли вазони на підвіконні. Випадково в інтернеті побачив такі провітрювачі.
Встановив поки на одне вікно. Як результат, конденсат зник в кімнаті і за вазони не так переживаю.
Анастасия Замовили два провітрювачі у велику кімнату. Відправили швидко, ціна адекватна.  Встановити було легко. Вікна перестали запотівати. Замовимо й для інших кімнат.
Андрій

Стикнувся з проблемою грибка біля вікон в кухні. Обробив спеціальним розчином навколо вікна, і грибок зник. Але з часом знову появився. Почав шукати інформацію яка причина. Виявляється - недостатня вентиляція в квартирі. Будинок старий. Сумніваюсь, що працюють вентиляційні ходи. Але як провітрювати, щоб було достатньо, всі вдень на роботі. Друзі порадили віконний клапан. Знайшов в інтернеті цей сайт. Мені сподобались доступні ціни, хоча сама продукція закордонного виробника. Менеджер допоміг мені підібрати потрібний провітрювач. Думаю проблему грибка я уже вирішив.

Крістіна Обслуговування на високому рівні, побільше б таких відповідальних продавців. І хотілося б сказати ще про те, що провітрювачі - це не просто ще одна фіча чи маркетинговий хід, а життєво необхідна, і при цьому достатньо доступна річ. Нарешті світова практика починає запроваджуватись і в Україні.